Інфраструктура закладу, матеріально-технічне забезпечення
Желдецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - це двоповерхова цегляна будівля загальною площею ...м2.
Заклад розташований на озеленій території площею 1,8 га.
Частина будівлі другого поверху відведена під дошкільний заклад, який є структурною складовою Желдецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
Заклад розташований за адресою: с. Сокіл, вул. Підгірна, 5б, Львіського району, Львівської області. Заклад знаходиться у комунальній власності. Стан будівлі - задовільний, потребує капітального ремонту, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання у школі відбувається в одну зміну, а у садочку вихованці перебувають з 07:30 год. до 18:00 год. Середня наповнюваність класів по школі складає 16 учнів, а у садочку - 20 вихованців.
Інфраструктура Желдецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів – це сукупність матеріальних об’єктів у навчальному закладі, які забезпечують якісну реалізацію соціальних та освітніх функцій, створюють комфортні умови для перебування та діяльності всіх учасників освітнього процесу. Інфраструктура закладу складається із компонентів, які співвідносяться з основними напрямами діяльності навчального закладу та особливостями контингенту учасників освітнього процесу за віком, потребами, станом здоров’я тощо.
Дидактичний компонент
Для навчання у закладі обладнано 15 навчальних приміщень: класів, кабінетів. Всі приміщення, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459.
Виховний компонент
Для психологічного супроводу, соціалізації, позанавчальної виховної діяльності, розвитку творчості, особистісного розвитку учнів у закладі функціонують кабінет психолога і соціального педагога, актова зала.
Актова зала – центральне місце школи для проведення масових культурно-виховних заходів різного роду форматів, центр творчості та насиченого культурного життя, вміщає близько 80 глядачів.
Інформаційний компонент
Для забезпечення належного функціонування та розвитку інформаційного простору, доступу споживачів до інформаційних ресурсів, інформатизацію освітнього процесу на базі закладу функціонує бібліотека, сучасний комп’ютерний клас, пункт для надання офісних послуг (ксерокс, друк). Усі учасники освітнього процесу мають вільний доступ до мережі Інтернет.
Управлінський компонент
Для реалізації управлінських функцій у закладі розташовані кабінет директора, кабінет заступників директора, учительська для проведення нарад, засідань.
Здоров’язбережувальний компонент
Для створення умов щодо розвитку фізичної культури та спорту, збереження морального, фізичного та психічного здоров’я учасників освітнього процесу, дотримання норм гігієни, попередження шкідливих звичок у закладі обладнано спортзал, роздільні санвузли, вмивальники, їдальня, медпункт.
Рекреаційно-дозвіллєвий компонент
Для відтворення фізичного та інтелектуального потенціалу учасників освітнього процесу на території закладу розташовані: майданчик з тренажерами, майданчик з гірками, зони відпочинку на прогулянки для вихованців садочку, спортивний майданчик із штучним трав’яним покриттям, майданчик для гри у футбол.
Технологічний компонент
У навчальних кабінетах закладу є: 6 проекторів (із них 4 обслуговують учнів НУШ, 1 - у комп’ютерному класі, 1 - у кабінеті Художньої культури), 16 ноутбуків ( з них 4 обслуговують учнів НУШ, 9 - у комп’ютерному класі, 1 - у кабінеті художньої культури, 2 - використуються в управлінській діяльності), 10 комп’ютерів (6 - у комп’ютерному класі, 1 - у бібліотеці, 1 - у медпункі, 2 - використовуються в управлінській діяльності).