A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Желдецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кам'янка-Бузької міської ради Львівської області

Основна інформація про ЗНО

2023

На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 20.03.2023 №318 «Про організацію та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту», від 16.03.2023 № 287 «Про затвердження Порядку проведення в 2023 році національного мультипредметного тесту», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 березня 2023 року за № 530/39586, Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти веде роботу щодо підготовки процедур проведення національного мультипредметного тесту (далі – НМТ).
НМТ є формою вступного випробування та проводиться в 2023 році для здійснення в особливому порядку прийому на навчання для здобуття ступенів фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра, бакалавра, а також ступеня магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування. (Відповідно до Закону України від 16.01.2020 № 463-ІХ «Про повну загальну середню освіту», здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації).

Повідомляємо, що реєстрація для участі в НМТ - 2023 розпочинається 03 квітня та триватиме до 03 травня 2023 року. Реєстрація передбачає створення особою, яка виявила бажання взяти участь у НМТ в поточному році, персонального кабінету на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти, унесення в програмний засіб особистих даних та інформації щодо участі в НМТ, завантаження в електронній формі (сканкопій та/або фотокопій) документів та електронне надсилання (через персональний кабінет) внесеної інформації та копій документів на обробку в регіональний центр.
Зареєструватись для участі в НМТ можуть особи, які мають повну загальну середню освіту або завершують її здобуття у 2023 році. Детально процедуру реєстрації для участі в НМТ описано в Порядку проведення в 2023 році національного мультипредметного тесту (наказ МОНУ від 16.03.2023 № 287 https://ips.ligazakon.net/document/view/RE39586?an=1, а також на сторінці «Процедура реєстрації на НМТ», що є на сайті УЦОЯО ( https://testportal.gov.ua/protsedura-reyestratsiyi-2/ ).
Звертаємо Вашу увагу, що документом, який підтверджує інформацію про освіту є документ про повну загальну середню освіту (свідоцтво або атестат) або довідка з місця навчання, яка підтверджує, що особа завершує здобуття повної загальної середньої освіти в 2023 році (зразок довідки міститься в додатку до цього листа).


2022

Міністерство освіти і науки затвердило Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році. Через воєнні дії в Україні цьогоріч скасовано проведення традиційних вступних випробувань до закладів вищої освіти, відповідно втратив чинність наказ, що регламентував проведення ЗНО.

Для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра з медичних та ветеринарних спеціальностей) будуть використовувати результати національного мультипредметного тесту (НМТ).

НМТ – комп’ютерний онлайн-тест, що складатиметься з трьох блоків:  українська мова, математика та історія України. Тест міститиме по 20 завдань з кожного блоку, виконати які потрібно за 120 хвилин. Докладніше про зміст блоків НМТ – тут.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 12 травня 2022 року № 434 затверджено календарний план організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту (НМТ). Нагадаємо, що НМТ – це тест для вступу на бакалаврський (магістерський для медиків) ступінь закладів вищої освіти у 2022 році

Якщо ви протягом основного періоду реєстрації створили реєстраційну картку учасника ЗНО, ви є потенційним учасником НМТ.  Для того, щоб мати змогу взяти участь у НМТ ви маєте обов’язково  на своїй Інформаційній сторінці  з 20 травня до 7 червня підтвердити своє бажання проходити тестування й обрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, у якому (або поблизу з яким) Ви плануєте перебувати в період проведення НМТ. Ті випускники, які у визначений період не підтвердять своєї участі в НМТ, на жаль, не зможуть скласти тестування. Ми розуміємо, що ситуація стрімко змінюється, тож з 21 червня до 7 липня потрібно обов’язково обрати назву населеного пункту, де вам було б зручно проходити НМТ.

Тестування проходитиме в три сесії:

  • основна: 18 липня – 10 серпня;
  • додаткова: 16–20 серпня;
  • спеціальна: 12–16 вересня.

Переважна більшість учасників тестування, які з 1 лютого до 19 квітня зареєструвалися для участі в ЗНО, братиме участь в основній сесії НМТ, а ті, хто не матимуть змоги прибути до тимчасових екзаменаційних центрів під час основної сесії, зможуть пройти тестування під час додаткової або спеціальної. Для цього учасникові/учасниці потрібно подати заявку для участі у відповідній сесії тестування. Це можна буде зробити 1–10 серпня – для участі в додатковій сесії, 1–7 вересня – для участі в спеціальній сесії.

До 12 липня 2022 року для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж інших сесій НМТ матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування до 12 серпня (додаткова сесія) і 10 вересня (спеціальна сесія).

Інформацію про результати основної сесії НМТ за шкалою 100-200 балів буде розміщено на Інформаційних сторінках учасників тестування до 12 серпня 2022 року, додаткової сесії – до 21 серпня 2022 року, спеціальної – до 19 вересня 2022 року.


Міністерство освіти і науки затвердило* перелік навчальних предметів, із яких у 2021/2022 навчальному році проводитиметься державна підсумкова атестація в школах.

Наказ можна прочитати за цим посиланням.

Для учнів 11 класів:

  • 1. Українська мова.
  • 2. Математика.
  • 3. Історія України або іноземна мова*** (англійська, іспанська, німецька або французька мови).
  • 4. Один із навчальних предметів зі списку: історія України, іноземна мова**, біологія, географія, фізика, хімія.

Результати зовнішнього оцінювання із чотирьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1–12 балів) за освітній рівень повної загальної середньої освіти  для учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2022 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:

  • українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або української мова і література (субтест “Атестаційні завдання”);
  • математика (за підсумками виконання сертифікаційної роботи з: математики (завдання рівня стандарту) або завдань субтесту “Атестаційні завдання з математики” (для здобувачів освіти, які вивчали математику на рівні стандарту); математики (для здобувачів освіти, які вивчали математику на профільному рівні));
  • історія України (субтест “Історія України 1914 р. – початок XXI століття”) або іноземна мова – за вибором здобувача освіти;
  • один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Учням, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації математику та/або іноземну мову, оцінка ДПА (за шкалою 1–12 балів) буде визначатися залежно від рівня, на якому вони цей навчальний предмет вивчали:

  • для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня;
  • для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на рівні стандарту, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.

ЗНО 2022

Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень